Деца од Гаранималс Мали момчиња Француски Тери Камо џогери, големини 4-10
Неодамнешно

Деца од Гаранималс Мали момчиња Француски Тери Камо џогери, големини 4-10

DEN 1.67

Достапно на барање

Толку лесно и удобно да се носи! Овие џогери од 365 деца од Гаранималс имаат мек, француски Тери дизајн кој е совршен за вашето момче и неговата целодневна облека. Спарете ги овие кул џогери со неговиот омилен мета или врв за комплетен убав стил. Влечење на стајлинг; Еластична лента за половината. Заштитени нозе. Камуфлажен принт. 60% памук/40% полиестер. Машина за перење. Увезени. Француски Тери џогери за момчиња од 365 деца од Гаранималс.

Повеќе детали

Избор на купувачи