Menорџ Машки 7 “рамни предни шорцеви
Неодамнешно

Menорџ Машки 7 “рамни предни шорцеви

DEN 0.33

Достапно на барање

Удобниот, убав стил е тука со рамни предни шорцеви на Georgeорџ со ткаенина што се движи лесно со вас кога сте во движење. Со еластична половината за дополнителна удобност, можете да ги спарите овие шорцеви со топло време со омилената кошула или врв и да бидете поставени со разноврсен стил на дома или на отворено. Исклучиво на. Материјал : 98% памук/2% спандекс. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 6’1 ”и носи големина M. Fit : Classic Fit. Rise 7 ”Inseam. Затворање : Затворање на копчето со ZIP летање. Ockебови : 2 странични џебови; 1 џеб за размавта на копчето за грб. Карактеристики : рамен фронт; јамки на ременот; Еластична половината за дополнителна удобност. Машки рамни предни шорцеви од Georgeорџ.

Повеќе детали

Избор на купувачи