Голф Топката Ретривер Мини Преклопен Голф Топката Црна Пластика Собереш Алатка Голф Топката За Обука Помагала Берачи За Путер Зафат Голф Додатоци Алатки ()
Неодамнешно

Голф Топката Ретривер Мини Преклопен Голф Топката Црна Пластика Собереш Алатка Голф Топката За Обука Помагала Берачи За Путер

DEN 1599.84

Достапно на барање

Quality Materials Quall Seids pickers е изработен од висококвалитетен синтетички материјал, издржлив и сигурен, лесен и корисен за носење. ●Дизајн на канџи} дизајнот на канџите на собирачите на голф е да се направи подигањето на топката да изгледа без напор. Нема потреба да се наведнувате за да ја вратите топката повеќе, пик-апот за топче за голф ќе ви помогне да ја подигнете топката за голф од земја или надвор од hole.It е. подобро да го решите проблемот со подигање на топката за да го елиминирате притисокот во грбот и да заштедите енергија за да можете подобро да ги играте своите вештини. ●Лесен За Употреба ● голф топче собереш алаткае едноставен и лесен за употреба, само треба да инсталирате 3 мали завртки за да го поправите до крајот на туткачот, а топчето за голф може да се извади откако ќе заврши путерот, може да се преклопи без да го нарушите вашиот туткач. ●Широка примена●тие се вклопуваат речиси сите ставач зафат крајот.Кога не го користите, можете да го преклопите. Тоа е одличен помошник за вас и вашите пријатели да вежбате. Тоа може да ве натера повеќе да уживате во процесот на голф. Спецификации : . Име На Производот : Алатка За Додатоци За Голф За Ставање Канџи. Материјал : еколошки најлон пластичен материјал. Количина : 4 парчиња. боја : црна. Тежина : 60гр Голф Топка Ретривер Мини Преклопен Голф Топче Црна Пластика Собереш Алатка Голф Топка За Обука Помагала Берачи За Путер Зафат Голф Додатоци Алатки(црна)(4 парчиња).

Повеќе детали

Избор на купувачи