Собрание на решетката компатибилна со 2000- Форд Фокус Сликарска школка и Вметнување
Неодамнешно

Собрание на решетката компатибилна со 2000- Форд Фокус Сликарска школка и Вметнување

DEN 269.76

Достапно на барање

Специфичноста на производот Продадена : Продадена индивидуално Type : Grille Color/Finish : Paintable Shell и Insert Material : Plastic Notes : Со жолти сигнални светла и амблем Prionsionreplaces OE Број : YS4 Z13200 Bare Places Parts Link Parts Link Број на линк : FO256010102 INTERCHANGE Дел Број : YS4 Z13200 BA, FOO25010101. Собрание на решетки Предниот крај на вашето возило станете поглед по судир? Ако барате фабрика, погледнете во голема вредност, изберете собрание на решетки за следната работа за поправка. Собранијата на решетките доаѓаат во најразлични врвни завршувања и нудат лесна инсталација со нивно совршено вклопување - сите по цена што е далеку помалку од оригиналната опрема. Феации и придобивки : Лесно се инсталира како директна замена за вашето оригинално склопување на решетки. Дупки за предните светла, итн., Каде што е применливо. Изработени за фабрички спецификации за инсталација без проблеми, загарантирано.Премиум изглед, траен заштитен пат во различни квалитетни завршувања, вклучително и елегантен хром, текстурирана црна, обоена или подготвена/боја-на -Мач (во зависност од апликацијата). Веќе да се врати стилот и заштитата на предниот крај на вашето возило. Процесот на производство ги задржува трошоците намалени и квалитетни високи. Една година Неограничена гаранција за километража Секоја собрание на решетки доаѓа со едногодишна неограничена гаранција за километража за мир на умот. , SE, ZTS, ZX3) 2001-2002 Фокус (подмодел : S2, улица) 2002-2004 Фокус (подмодел : ZTW, ZX5) го заменува бројот на OE : YS4 Z13200 BA. Заменува број на делови : FO2560102. Број на размена на дел : YS4 Z13200 BA, FO2560102. Одговара Изберете : 2003 Ford Focus SE/SE Sport/ZTW 2000-2001 Ford Focus SE/SET Comfort 2002 Ford Focus SE/SET Comfort/SE Sport 2004 Ford Focus SE и повеќе - Додадете го вашето возило во нашиот фит -додаток за да проверите.

Повеќе детали

Избор на купувачи