Samsung Galaxy J Lte J Duos отклучи GSM телефон злато
Неодамнешно

Samsung Galaxy J Lte J Duos отклучи GSM телефон злато

DEN 1.33

Достапно на барање

Samsung Galaxy J1 2016. Непределен лидер во Mass LTE Market. Цврст и цврст стил, подобра забава, едноставна и лесна употребливост. Нов дизајн на прозорецот за широко гледање. Компактна големина за удобен зафат. Извонредност во гледањето со Samoled. Камера со брзо лансирање и функции на селфи. Лесно и паметно управување за секоја генерација. Паметен менаџер, паметен прекинувач и лесен режим. Ултра режим за заштеда на електрична енергија. GSM / GPRS / EDGE 850/900/1900 / 1900, HSPA+42 Mbps 850/900/1900/1100. 4,5-инчен WVGA Samoled. Android OS, v5.1.1 (лилјак). 5 мегапиксели (F2.2) AF/ W LED блиц + 2 мегапиксел (F.2).

Повеќе детали

Избор на купувачи