Точка Фитнес Модул
Неодамнешно

Точка Фитнес Модул

DEN 239.84

Достапно на барање

Силиконски Гумен Со Висечка Кука Вода За Чистење Бања Туш Огледало Стакло Кујнски Мијалник Прозорци За Автомобили Бришач Флексибилен За Сите Намени Карактеристики На Водата : Мек цврст Силикон Издржлив И флексибилен за брзо сушење без ленти, практичен и добро изработен, силиконскиот гумен нема остар раб што нема оштетување изгребете ја површината на стаклото за туширање. калапи Без распаѓање, без мувла лесно за плакнење и бришење, 7,67 инчи долг х 2,48 инчен широк, со Висечка Дупка за лесно практично складирање, А Отворената кука може да се закачи на столб, ладен подарок за загревање на куќата. Флексибилен И длабок гумен Овој доволно густ и мазен, висококвалитетен силиконски бришач гласни звуци на крцкање за време на употребата. Удобна рачка што не се лизга Оваа рачка за удобно држење дури и влажно, овој гаџет за чистење убаво се вклопува во вашата рака за брзо лизгање на тврда вода од шалтер во мијалникот за капење во домот.Сите намени Гумени Практични, одлични основни додатоци за алати за перење за бришење домашни Прозорци, врати за туширање, огледало, мијалник за кујнски Површини, базен, шофершајбна за автомобили, странични ретровизори, задни прозорци, замаглени ретровизори, француски стакла на вратите или расчистување на големи рамни површини, Р.в., брод итн. Големина : 12, 5х7, 5см/4, 9х2, 95 инчипроизвод : 1 ЕЕЗ бришач.

Повеќе детали

Избор на купувачи