Trolli, Squiggles Gummi Worms, lbs
Неодамнешно

Trolli, Squiggles Gummi Worms, lbs

DEN 2.33

Достапно на барање

Запуштете ги пупките за вкус во овој сад со 5 lb на Trolli Squiggles Gummi Worms. Тие доаѓаат во широк асортиман на овошни вкусови и се обликувани како црви за да комбинираат прекрасен вкус со допир на необичност. Овие црви од гуми за гуми се малку со натриум и се идеални за уживање сами или со пријатели скоро за секое време и каде било. Без разлика дали ги имате за време на паузата на училиште или на работа, додека се дружите попладне или додека сте во движење, тие прават закуска време гаден, ладен, лигав и забавен. Една ЛБ нуди приближно 60 црви на гума. Trolli Squiggles Gummi Worms : Асортиман на џвакани гуми со вкус на овошје во форма на црви. 5 килограми. Црвите на Троли Гуми се вкусно, забавно и чудно третирање и за деца и за возрасни. Околу 60 гумички црви по л.

Повеќе детали

Избор на купувачи