Сапун за чистење на мажите на Хари, камен мирис, Оз, пакет
Неодамнешно

Сапун за чистење на мажите на Хари, камен мирис, Оз, пакет

DEN 460.16

Достапно на барање

Шајскиот сапун на Хари, богато, длабоко чисти и ја остава кожата да се чувствува мазно по секое миење. Направено без конзерванси, сулфати или бои, овој чистач на телото ја испушти нечистотијата и ја остава кожата да се чувствува чиста и мека. Избравме нежни состојки кои длабоко чистат додека ја третираат вашата кожа со грижа и сè уште создаваат многу Suds. Бар сапун на Хари за мажи создава богата сулфат без латер со кремасти, целосни сапуни, оставајќи ја кожата мазна и мека. Камениот мирис е кул и свеж, нанесено со ноти на јапонски јузу, јаглен и бергамот (размислете : минијатурни портокали) за засилен мирис за да го започнете (или измиете) вашиот ден. Овој уникатен мирис потсетува на покачување на раното утро покрај брегот - сите во вашиот туш или када. Сапун за тело на Хари за мажи е достапен во четири мириси на потписи - смокви, црвено дрво, шизо и камен. Претпочитате да ги добиете вашите меурчиња од течен сапун за тело? Миењето на телото на Хари доаѓа во исти мириси за потписи. Сапун за пенење на бар во камен мирис на Хари. Стоун е поттикнат мирис на минерали и агруми - јапонски јузу, јаглен, Бергамот. Произведува богата латер и длабоко чисти без да се чувствува груб. Ја остава кожата мазна и мека. Направени без сулфати, конзерванси или бои. Бар сапун на Хари достапен во 4 мириси на потписот на Хари - смоква, црвено дрво, шизо, камен. Овој мирис е достапен во течното миење на телото - пробајте го миењето на телото на Хари за мажи.

Повеќе детали

Избор на купувачи