Дипломирани студенти на Гербер Грабберс пудинг банана 3. унца
Неодамнешно

Дипломирани студенти на Гербер Грабберс пудинг банана 3. унца

DEN 1.00

Достапно на барање

Пофинале на вашето дете хранлив третман во форма на гербер дипломирани пудинг грабнувачи банана торбичка за храна за бебиња. Тоа е вкусна комбинација на млеко со малку маснотии и вистинско овошје со добар извор на калциум и 70 мг омега 3 (алфа линоленска киселина) за здрав раст и развој. Може да се чувствувате добро кога ќе им дадете на вашите дипломирани студенти од Гербер Гербер, пудинг -грабнувачи Банана храна за храна како закуска затоа што нема вештачки вкусови, бои или засладувачи и исто така му помага на вашето дете да развие вештини за самохрана.

Повеќе детали

Избор на купувачи