Бдк Премиум Хабкапс 16 Капаци На Капакот На Капакот НА Тркалото Оем Стил Замена Предвремени На Автомобил Камион SUV Сет
Неодамнешно

Бдк Премиум Хабкапс 16 Капаци На Капакот На Капакот НА Тркалото Оем Стил Замена Предвремени На Автомобил Камион SUV Сет

DEN 763.20

Достапно на барање

Дизајниран од Тркала Во Стилот На Oem Replica-За Замена со Брза И Лесна Инсталација-Изработена Од Врвен МАТЕРИЈАЛ ABS - Лабораторија И Пат Тестиран за Перформанси и Крајна Издржливост. Капаците На Тркалата НА БДК одговараат на повеќето модели на марки на возила, вклучувајќи Ги Акура, Шевролет, Доџ, Форд, Хонда, Хјундаи, Киа, Мазда, Мицубиши, Нисан, Субару, Тојота, Фолксваген и многу повеќе. Прилагодливите Прстени за Задржување обезбедуваат Цврст Стисок Дава Поддршка на Капачињата За Да Бидете Сигурни дека Тие Остануваат На Место. Лоцирајте Ја Кривата на Прстенот за Задржување и Совпаѓајте со Вентилот за Воздух на Гумата за Да Го Инсталирате. Инструкции за инсталација И Видео На Располагање-ве Молиме погледнете Го видеото и сликите на Располагање, како и детални инструкции подолу за помош. Дизајниран за (П16) 16" Акции Челични Тркала и не ќе се вклопуваат во текот на алуминиумски тркала. Премиум Оем Реплика Hubcaps. За Замена Со Брза И Лесна Инсталација. Направено од Премиум Абс Пластика. Лабораторија и Пат Тестиран За Перформанси и Крајна Издржливост.

Повеќе детали

Избор на купувачи