Јапонски Крап-Виндзок Стример Риба Знаме Змеј Дома Отворено Виси Декорација зелена
Неодамнешно

Јапонски Крап-Виндзок Стример Риба Знаме Змеј Дома Отворено Виси Декорација зелена

DEN 1.33

Достапно на барање

Јапонски -Windsock Streamer Риба Знаме Змеј Дома Отворено Виси Декорацијаопис : 100% Сосема нов и висок квалитет Овој Јапонски рибен ветер чорап е познат и како специјално знаме Шарена надворешна декорација за домот или совршено морско знаме Водоотпорен, издржлив со жичана уста, само треба да виси одлично За да висат На отворено Што Се Користи За славење На Денот На Детето Или декор Во дворот Овој Јапонски рибен ветер чорап е познат и како знаме Шарена Надворешна Декорација За Домот Или Совршено Морско Знаме За Секој Сообраќај.Шарен комплет од пет Јапонски ветробрански чорапи Коинобори за закачување за декорација. секој долг околу 20 инчи. Комплетот од 5 памучни шофершајбни имаат конец за лесно закачување. Овие ветробрански чорапи коинобори се користат во Јапонија за да го прослават Денот На Детето, и тие се убава забава или украс во дворот.Издржлива полиестерска ткаенина која е отпорна на дамки, УВ и временски услови. Неговиот детален спектар на графички бои е отпечатен со сублимација.Азиската традиција е Да се слави Денот На Детето со закачување на обоени ветрови со знаме. Секоја боја риба претставува различни членови на семејството. Прославата се одржува Во Мај, но многу луѓе ја слават традицијата цела година.Пакетот Вклучува : 1 х Декор Нови модни занаети, домашни орнаменти. Креативен стил, концизен со иновации, паметен дизајн, живописен и интересен. Користете го занаетот, површината на производот е мазна, не е лесна за носење и гребење, добар ефект на форма.

Повеќе детали

Избор на купувачи