Отварач На дупки Проширување На Дупчалка Школка Reamer Вежба Метал RC Хоби Diy Алатки ЗА Рк Модел НА Каросерија На Автомобил, Црна
Неодамнешно

Отварач На дупки Проширување На Дупчалка Школка Reamer Вежба Метал RC Хоби Diy Алатки ЗА Рк Модел НА Каросерија На Автомобил,

DEN 463.84

Достапно на барање

Надградба На Делови/Додатоци : Дупчалка За ДУПЧАЛКА ЗА РК Каросерија За Автомобил Далечински Управувач Периферни Уреди/Уреди : Дупчалки За ДУПКИ ЗА РК Автомобилски Школки Со Погон На Четири тркала Атрибути : РЦ Алатки Употреба : Возила И Играчки За Далечински Управувач за да се намали абењето и изобличувањето.лесен за употреба, заштедете енергија.безбедносно капаче за заштита на вежбата.4 шуплива рачка, мала тежина за носење.5 Добар избор за дупчење или проширување на дупките на вашата рк автомобилска обвивка.Вежба за јачина, добар избор за дупчење или проширување на дупките на школката на вашиот рк автомобил.Тежина : 62g Compatible : Употреба ЗА RC Автомобил & Helicoptercolour : Black Material : metal Size : 123 * 17 * 17mmhole Дијаметар : 0-14mm Length : 13cmpackage Содржина : 1*Дупка Openeron само горенаведените пакет содржина, други производи не се вклучени.Забелешка : Светлината и различните дисплеи може да предизвикаат бојата на предметот на сликата малку поинаква од вистинската работа. Дозволената грешка при мерењето е +/- 1-3см. Алатки : Алатки. За Типот На Возилото : Автомобили. Број На Модел : Дупчалка. Употреба : Возила И Играчки За Далечинско Управување. Рк Делови И Акс : Дупка Проширување Алатка.

Повеќе детали

Избор на купувачи