Солиден Гребен 12950. Кат Лагер, Заден; Црна, 2007 - Џип Wrangler Неограничен JK Д-Р
Неодамнешно

Солиден Гребен 12950. Кат Лагер, Заден; Црна, 2007 - Џип Wrangler Неограничен JK Д-Р

DEN 2479.84

Достапно на барање

Солидните душеци за подот на гребенот се обликувани по нарачка за да понудат неспоредлива заштита за вашиот ентериер. Тие исто така нудат прецизна опрема и дно против лизгање за да се осигураат дека ќе останат цврсто онаму каде што сакате, без да дозволите да се натрупа влага одоздола. Благодарение на нивниот издржлив дизајн за сите временски услови, солидните подни душеци на гребенот се добро опремени за справување со сите клими.Нивните длабоко обликувани обрасци на шарите им овозможуваат ефикасно да канализираат кал, нечистотија, снег и кашест снег во повлечените области на секоја подлога, помагајќи да ги одржат вашите обувки и дното на нозете на панталоните чисти и суви. Ѕидот со висок периметар околу рабовите, исто така, додава дополнителна заштита и ја спречува акумулираната влага и нечистотија да се прелеат во внатрешноста на вашето возило. Меѓутоа, нивната шара, исто така, обезбедува цврст стисок за вашите стапала за да спречите лизгање и паѓање. Одржувањето чисти душеци за подот на Вашиот Солиден Гребен е лесно како што може. Лесно се отстрануваат за да се измијат, а потоа брзо се враќаат на своето место Солиден Гребен Подни Душеци 12950.01 1-Парче. Високиот периметарски ѕид обезбедува максимална заштита. Валани засилени рабови за дополнителна сила. Трајни Ое-квалитетни Термопластични. Грицкани дно за сигурно поставување. Дополнителни Карактеристики Боја : Црна. Материјал : Гума. ДЕЛ Терминологија ПРОЕКТ : 12393. Стил : Обликувани.

Повеќе детали

Избор на купувачи