Пратеник Музички Плеер Екран Контрола На Допир Мп3 Пратеник Музички Плеер Видео Плеер Хифи Без Загуби Квалитет На Звукот
Неодамнешно

Пратеник Музички Плеер Екран Контрола На Допир Мп3 Пратеник Музички Плеер Видео Плеер Хифи Без Загуби Квалитет На Звукот

DEN 2.67

Достапно на барање

мп3 музички плеер А6 1.8 Инчен Екран Контрола НА Допир МП3/МП4 Музички Плеер Видео Плеер Хифи Без Загуби Квалитет На Звукспецификација : Карактеристики : надворешната тф продолжна картичка може да го прошири просторот ЗА складирање 64ГБ. стерео со целосна лента со едно копче, вградена литиумска батерија од 450мах, супер повеќеканална, чекајќи да ја откриете. Копчето на допир, моментот на контакт со прстот, формира несвесна повратна информација, овозможувајќи ви да манипулирате со него како што сакате. Цпу процес + обвивка од легура на цинк, совршена комбинација на беспрекорна совршена изработка и најдобар материјал. Мултифункционално гледање видео артефакт, вградена функција за репродукција на видео, квалитет со висока дефиниција. Спецификации : Материјал : Големина на легура На Цинк : Прибл. 8.9х4х0, 9см/3, 50х1, 57х0, 35 инчен Модел : А6 Големина На Екранот : 1,8 инчен ТФТ HD ДИСПЛЕЈ USB Врска : Интелигентна Голема брзина2, 0 Музички Формат : MP3 Капацитет На Батеријата : 450mah формат На Снимање : wav/MP3 заштита На Батеријата : Поддршка за заштита од преполнување список на Пакети : 1 x MP3/MP4 Плеер 1 x Кабел За Полнење 1 x Слушалки 1 x Инструкции надворешната картичка за продолжување на тф може да го прошири просторот за складирање од 64 гб. FM едно копче стерео со целосен опсег, вградена литиумска батерија од 450m Ah, супер повеќеканална, чекајќи да ја откриете. Копчето на допир, моментот на контакт со прстот, формира несвесна повратна информација, овозможувајќи ви да манипулирате со него како што сакате. Цпу процес + обвивка од легура на цинк, совршена комбинација на беспрекорна совршена изработка и најдобар материјал.

Повеќе детали

Избор на купувачи