Флеш Дифузер, Практичен Флеш Софтбокс, Лесен За Инсталирање Црно-Бело За Алатки За Фотографија Материјали За Фотографија
Неодамнешно

Флеш Дифузер, Практичен Флеш Софтбокс, Лесен За Инсталирање Црно-Бело За Алатки За Фотографија Материјали За Фотографија

DEN 1.33

Достапно на барање

Флеш Дифузер, Практичен Флеш Софтбокс, Лесен За Инсталирање Црно-Бело За Алатки За Фотографија Фотографија Снабдувањеспецификација : флеш мекото сандаче е направено од материјали. Може да ја омекне светлината од блицот и да направи фотографијата да изгледа поприродно, погодна за надворешен брзински дигитален фотоапарат. Убав избор за фотографи. Карактеристики : Изработен од најлон и ткаенини материјали, овој производ е силен и издржлив. Внатрешната кутија прифаќа рефлектирачки материјал, што целосно ја користи количината на светлина и ја прави светлината помека. Отстранлив дизајн, лесен за инсталирање и носење. Погоден за надворешен брзински дигитален фотоапарат, омекнете ја светлината од блицот и намалете ја сенката оставена со директно осветлување, што ја прави фотографијата да изгледа поприродно. Важен додаток за фотографите кои често користат фенерче. Спецификација : Состојба : 100% Тип На Ставка : Флеш Софтбокс Материјал : Најлон + Крпа Боја : Црна + Бела Диа : Прибл. Тежина од 30 см / 11,8 инчи : Прибл. Список на Пакети 95g / 3.6 oz : 1 x Дифузор Софтбокс 1 x Торба За Складирање Изработена од најлон и ткаенини материјали, овој производ е силен и издржлив. Внатрешната кутија прифаќа рефлектирачки материјал, што целосно ја користи количината на светлина и ја прави светлината помека. Отстранлив дизајн, лесен за инсталирање и носење. Погоден за надворешен брзински дигитален фотоапарат, омекнете ја светлината од блицот и намалете ја сенката оставена со директно осветлување, што ја прави фотографијата да изгледа поприродно. Важен додаток за фотографите кои често користат фенерче.

Повеќе детали

Избор на купувачи