Кујнски мијалник за стоп за стоп од када, када када нето улов на коса
Неодамнешно

Кујнски мијалник за стоп за стоп од када, када када нето улов на коса

DEN 1.33

Достапно на барање

1. Сценарот е изработен од пластичен материјал и перфориран дизајн на дупки, пластична конструкција за сигурен, без 'рѓа без2. Дизајн на микро-перфорации Ефикасен анти-ударни штит остава проток на течност беспрекорно во мозоци и блокада ѓубре, цедилка дозволува водата да помине низ, но не и други еднократна употреба, како што се коса, остатоци од храна, хартија, итн .3. Снабдувачи на мијалник совршени за канали и мијалник за бања и мозоци за туширање/када. Совршено за секојдневна утилитарна употреба за долготрајна заштита од затнување, ги намалува потрошените поправки.4. Сцетувачот на мијалникот е лесен за употреба, празен и чист. дејствуваат како лифт со прсти овозможува лесна инсталација, отстранување и чистење.5. Овој цедилка за мијалник ќе помогне да се задржат мозоци кои течат слободно и лесна коса, не сте повеќе загрижени за проблемот со затнувањето на косата во бањата. Спецификација : Име на производот : Заедница на мијалник : Странично матично матично : 3 x 0,5см/1,2 "x 0,2 "(L*W) Fit Dia Dia Dia : 73mm/3 " Макс. Дијаметар : 80mm/3 "Пакет : 5 x мијалник за мијалник : 1. Поради разликата во поставувањето на светлината и екранот, бојата на предметот може да биде малку поразлична од сликите.2. Сцетувачот е изработен од пластичен материјал сигурен, без 'рѓа. Дизајн на микро-перфорации ефикасно анти-удар. Блокови ѓубре, заштита од затнување, ги намалува потрошените поправки. Овој цедилка за мијалник ги одржува мозоците што течат слободно и лесна коса. Широко користен во одводнување на мијалник за кујна и бања за да се спречи блокирање на системот за водовод.

Повеќе детали

Избор на купувачи