Casumensенски обичен цврста турбанска облека со турбан шал
Неодамнешно

Casumensенски обичен цврста турбанска облека со турбан шал

DEN 175.04

Достапно на барање

Големина : Должина на една големина : 180см/70,87 '' ширина : 75см/29,53 '' handesенски обични цврсти турбани, муслиманска исламска турбан шамии : Изработено е од високо квалитетни материјали, издржливо за вашето секојдневно носење! Еластичен, шифон. Специјален цврст муслимански турбан. Ова е одличен подарок за вашите loversубовници или за себе. Заедно за секојдневно/секојдневно/фестивали/свадби/забави кои носат. Сезона : Сите Sea Sondender : Womenmaterial : Chiffonsize : Должина : 180cm/70,87 '', ширина : 75cm/29.53'''Style : Дневно/Casual What : 1 x Turbansize : Прилагодлива големина, костум за повеќето луѓе.Нота : Заради : Заради : Заради : Забелешка : Заради : Заради : Нота : Заради : Заради : Заради : Нота : Заради : Заради : Забелешка : Заради : Заради : НОТЕ : Пораза : Поради можна Физички разлики помеѓу различните монитори, фотографијата на производот е само илустративна и може да не ја одразува точно вистинската боја на примената предмети. 29.53 '' FZM женски обични цврсти турбани за глава, муслиманска исламска турбанска шамија.

Повеќе детали

Избор на купувачи