Кара Дама Двојна Глава Нелеплива Чаша Лице Сјај За Усни Два Во Една Паста Кармин
Неодамнешно

Кара Дама Двојна Глава Нелеплива Чаша Лице Сјај За Усни Два Во Една Паста Кармин

DEN 2.33

Достапно на барање

Двојна Глава Нелеплива Чаша Лице Сјај За Усни Два Во Еден Паста кармин текстурата е лесна како да ги оставате усните на товар и да донесете ново искуство на усните. Висок пигмент, лесен за мешање, завршна обработка, не леплив, двојна употреба на усните и образите. Во траење од 8 часа, водоотпорен и пренослив, лесно може да ја отстрани бојата кога користите средство за отстранување шминка. Со 15 бои за избор, можете да ги користите сами или во комбинација, и секогаш постои една што е вашата омилена. Придобивка : текстурата е лесна како Да Трае 8 часа Висок Пигмент Лесен За мешање, но не и сув, Не Леплив Удобен водоотпорен Производ со Двојна употреба со Двојна употреба : 2 х 2 х 10см рокот на траење е три години КАКО ДА СЕ КОРИСТИ : ·Нанесете на усните и брзо измешајте. * Четкајте три потези на јаболката на образите и брзо измешајте со врвот на прстот или сунѓер. ·Ако сакате боја "поп", ве молиме чекорите. ВКЛУЧЕН ПАКЕТ : 1x сјај За Усни Белешки : поради разликата помеѓу различните монитори, сликите може да не ја одразуваат вистинската боја на предметот. Споредете ги големините на деталите со вашите, дозволете грешка од 1-3 см, поради рачно мерење. Emportede. Формулиран без формалдехид, дибутил фталат, толуен, формалдехид смола и камфор. пренослив : бидејќи алатката е мала, може да се користи насекаде, како што се дома, канцеларија, итн. Погоден за мажи и жени,лесен за употреба. Ако имате какви било прашања, ве молиме контактирајте не на време, со нетрпение очекуваме да ви служиме!.

Повеќе детали

Избор на купувачи