Уметноста Врежан Кармин Не Се Држи До Чашата Не Исчезнува Мат Кадифена Магла Површина Покажува Бел Женски Студент Врежан Кармин
Неодамнешно

Уметноста Врежан Кармин Не Се Држи До Чашата Не Исчезнува Мат Кадифена Магла Површина Покажува Бел Женски Студент Врежан Кармин

DEN 3.00

Достапно на барање

Уметноста Врежан Кармин Не Се Држи До Чашата Не Избледува Мат Кадифена Површина На Магла Покажува Бел Женски Студентски Врежан Карминкарактеристики : Quattes Cartick_ голи мат муси текстура, свиленкаста мазна и лесна за нанесување; течниот кармин mattes содржи пигменти со висок интензитет, целосна боја, долготрајна водоотпорна; Мат кадифената шминка за усни ќе изгледа понапредно и усните ќе бидат повеќе Рафинирано Полно.●Природен и лесен за боење ● Лесен и високо хидрирачки, погоден е за сите типови кожа, вклучително и чувствителна кожа. Без разлика дали сте жена или студент, без разлика дали сте почетник или професионален шминкер, можете да го изберете овој производ за долготрајна хидратација.●Кутија за подароци Е совршен подарок за вашиот љубовник, семејство и пријатели На Божиќ, Денот на Мајката, Денот На Вљубените, Роденденот и другите фестивали!●Лесен За Носење ● Совршено спакуваниот кармин со голи мат е удобен и компактниот дизајн го олеснува складирањето и носењето кога патувате. Свиленкаста мазна, нежна и елегантна шминка за усни со низок клуч, погодна за шминка од четири сезони, особено погодна за канцеларија, состаноци, шопинг, собирање пријатели.®Лесно Се Нанесува иотстранете ја оваа гола кадифена кармин се применува непречено без прескокнување или влечење. Ако сакате потемен ефект, можете да нанесете уште неколку слоеви. Лесно се отстранува со кокосово масло (секое средство за чистење на база на масло или масло) без да се грижите за пигментациите.Уметноста Врежан Кармин не Се Држи До Чашата Не Исчезнува Мат Кадифена Површина На Магла Покажува Бел Женски Студентски Врежан Кармин Материјал : Пластикабојка : како што покажува сликата, (поради разликата помеѓу различните монитори, сликата може да има мала разлика во бојата. ве молиме бидете сигурни дека не ви пречи пред да нарачате, Ви Благодариме!) Тежина на пакетот : 80gpackage големина : 10, 7x4, 75x2cm, (ве Молиме дозволете 1-3mm грешка поради рачно мерење. ве молиме бидете сигурни дека не ви пречи пред да нарачате.) Производот вклучува : 1x кармин 100% сосема нов и квалитетен.

Повеќе детали

Избор на купувачи