Малиот Tikes LT Splash и Slide Ball Ball Pit, Toddlers предучилишно, затворено на отворено
Неодамнешно

Малиот Tikes LT Splash и Slide Ball Ball Pit, Toddlers предучилишно, затворено на отворено

DEN 0.33

Достапно на барање

Донесете голема насмевка на лицето на вашите деца со базенот за слајд и поздравниот базен! Овој прекрасен базен за надувување има вграден слајд со 10 топки исполнети со воздух со часови на лизгање и прскање на возбуда! Тоа е совршен базен за активни деца бидејќи е изграден со тешка конструкција. Дизајниран со вграден прскалка за забавен и нежен спреј за дожд додека игра под сонцето! Овој базен е идеален за деца на возраст од 3-6 години и доволно пространа за повеќе деца да ги распрснат сите одеднаш. Лесно поставување и набори компактно за лесно складирање. Забава за затворено и отворено, бидејќи базенот може да стане топчеста јама за да игра со затворено, за да може вашите малечки да имаат експлозија на ова лизгачко забавно место за играње во текот на целата година! 10 меки, топки исполнети со воздух. Попрска јама од топка. Слајд со надувување со нежни водни простори. Внатрешно и надворешно дејство. Тестирана безбедност. Потребно е собрание за возрасни.

Повеќе детали

Избор на купувачи