сандали со јинго потпетици за жени женски летни сандали чевли сандали со отворени прсти сандали со средна дебела пета сандали со метална тока плажа сандали сина го
Неодамнешно

сандали со јинго потпетици за жени женски летни сандали чевли сандали со отворени прсти сандали со средна дебела пета сандали

DEN 399.84

Достапно на барање

"Сандали со потпетици За Жени Женски Летни Сандали Чевли Сандали Со Отворени Прсти Сандали Со Средна Дебела Потпетица Сандали Со Метална Тока на Плажа. Карактеристики : . МАТЕРИЈАЛ : Женските сандали се рачно изработени со врвен квалитет на стп материјал за да им обезбедат на вашите стапала супериорна удобност на петицата и прстите во текот на денот. СПЕЦИЈАЛНО ДИЗАЈНИРАН : овој чевел има издржлив ѓон кој ве одржува стилски додека останувате стилски. Појавување : Летните сандали за жени можат да бидат совршено спарени со шорцеви, фармерки, фустани и здолништа од која било должина за стилски изглед за жени, дами, тинејџери, девојки. Клиновите На Платформата за Сандали се совршени за секојдневна, плажа, секојдневно носење, канцеларија, работа, дом, свечена забава, клуб, вечер за состаноци, банкет, семејно обединување, матурска вечер. Модерни сандали на плажа кои можат да ве направат многу самоуверени. . Горен Материјал : Вештачка Кожа. Единствен Материјал : Гума. Пети Стил : Тркалезна пети. Пета Висок Стил : Рамен. Метод На Затворање : Тока. Чевли Пета Висока : 5см/2.0"". Висина на платформата : 1см/0.4"". Вклучени : 1 пар чевли. Големина : 37 САД : 7 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 4.5 ЕУ : 36 ЦН : 235 Нога Должина : 23.5 см/9.25 " Нога Широк : 8.5 см/3.4""". Големина : 38 САД : 7.5 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 5 ЕУ : 37 ЦН : 240 Нога Должина : 24см/9.45 " Нога Широк : 9см/3.5""". Големина : 39 САД : 8 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 5.5 ЕУ : 38 ЦН : 245 Нога Должина : 24.5 см/9.65 " Нога Широк : 9см/3.5""". Големина : 40 САД : 8.5 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 6 ЕУ : 39 ЦН : 250 Нога Должина : 25см/9.84 " Нога Широк : 9.5 см/3.7""". Големина : 41 САД : 9 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 6.5 ЕУ : 39.5 ЦН : 255 Нога Должина : 25.5 см/10.04 " Нога Широк : 9.5 см/3.7""". Големина : 42 САД : 10 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 7 ЕУ : 40 ЦН : 260 Нога Должина : 26см/10.24 " Нога Широк : 10см/3.9""". "ПОДДРШКА ЗА ЛАК : Клинови Сандали за жени со дизајн за поддршка на лак совршено одговара на стапалата, го одржува вашето тело совршено усогласено. Мекото чувство на овие едноставни сандали за жени секојдневното лето им дава секаква можна удобност на нозете што се борат на поединецот. ПЕРНИЦА ПОДНОЖЈЕ : Клин Сандали за жени со перница,помош за апсорпција на удари, промовирање на циркулацијата на крвта, добро за здравјето. Сандали за жени обичното лето мора да има и ја намалува болката во грбот и петиците во текот на летото. ГУМЕН НАДВОРЕШЕН ЃОН И БОХЕМИЈА СТИЛ : Клинови САНДАЛИ за жени имаат издржлив гумен ѓон што не се лизга, мек синтетички горен дел,постава што дише, извонредна декорација на цвеќиња. Добри опции сандали за жени секојдневен лето. МОДА И СИТЕ НАТПРЕВАРИ : Клин сандали за жени совршено се совпаѓаат со вашата летна облека, фустан или бикини, итн.Овие сандали за жени облечени лето може да се користат за секоја пригода, шопинг, улица,работа, канцеларија, училиште, одмор, забава и други активности во затворени простории/на отворено.

Повеќе детали

Избор на купувачи