МЛ - Теори Сејџ Арган и Моринга повторно
Неодамнешно

МЛ - Теори Сејџ Арган и Моринга повторно

DEN 303.20

Достапно на барање

Придобивки : Кондиционер за враќање на Argan & Moringa Враќа мекост, сила и сјај на неодговорна, сериозно оштетена и преработена коса. Производите на теорети мудрец се ослободени од парабени, фталати и други груби адитиви. Теореа : Sage - Argan Moringa - Враќање на климатик - Revive & Nurure - За сериозно оштетена коса - ја штити косата и каратинот третирана коса, 400 ml.

Повеќе детали

Избор на купувачи