Тински Корпа За Складирање Супермаркет Кошница За Купување Корпа За Зеленчук Рачна Корпа
Неодамнешно

Тински Корпа За Складирање Супермаркет Кошница За Купување Корпа За Зеленчук Рачна Корпа

DEN 543.84

Достапно на барање

Описr. r.Овој производ е повеќефункционална корпа за складирање, изгледа многу едноставно и убаво. Добро е произведен од премиум материјал, така што овој производ е многу издржлив и можете да го користите долгорочно. Со дизајнот на рачката, тој е лесен за носење и можете да го извадите. R. r. Карактеристикиr. r. - Боја : Главно небесно-сина.р. - Материјал : ПП.р. - Големина : 16, 00Х13, 00Х8, 00 см/6, 29х5, 11Х3, 14 инчи.р. - Направете вашиот дом да изгледа почист и уреден, создавајќи топла средина за домаќинството . р. - Деликатна и едноставна корпа за складирање, отпорна на абење и издржлива, може да ја користи долго време.р. - Прецизна изработка, дизајн на рачка, добра текстура, одличен декоративен ефект.р. - рачен дизајн, многу практичен и пренослив, може да се смета како корпа за бања, корпа за купување.р . - тоа е мултифункционално, кое може да се користи и за складирање на домашни работи, купување трговски центар итн. 3 х корпи за складирање. Направете вашиот дом да изгледа почист и уреден, создавајќи топла средина за домаќинството. Деликатна и едноставна корпа за складирање, отпорна на абење и издржлива, може да ја користи долго време. Прецизна изработка, дизајн на рачка, добра текстура, одличен декоративен ефект. Рачниот дизајн, многу практичен и пренослив, може да се смета за корпа за бања, корпа за купување. Тоа е мултифункционално, кое може да се користи и за складирање на домашни работи, купување трговски центар итн.

Повеќе детали

Избор на купувачи