Вигорбер Жени Секси Цевка Без Прерамки Врвови Надвор Рамо Без Ракави Неправилни Пресечени Врвови НА Култури Y2K Тенок Фит Резервоар Елек Улична Облека
Неодамнешно

Вигорбер Жени Секси Цевка Без Прерамки Врвови Надвор Рамо Без Ракави Неправилни Пресечени Врвови НА Култури Y2K Тенок Фит Резервоар

DEN 2.00

Достапно на барање

Женски Цевка Врвот, Прерамки Без Грб Неправилни Пресече Солидна Лето Дами Елек За Клубот Партија. Супер удобен и стилски што недостасува во вашиот плакар и е многу популарен меѓу забавите. Лесно се мие и суши без брчки. Големина Шема. Големина (см). St Length : t52tt Bust : t60. Мt Length : t53tt Bust : t64. Lt Length : t54tt Bust : t68. XLt Length : t55tt Bust : t72. Големина(инч). St Length : t20. 47 t Bust : t23. 62 . Mt Length : t20. 87 t Bust : t25. 20 . Lt Length : t21. 26 t Bust : t26. 77 . XLt Length : t21. 65 t Bust : t28. 35 . Спецификација. Име на предметот : женски цевка врвот. Боја : бела, кремаста бела, розова, сина, кафеава, розова црвена, црна. Големина : С, М, Л, ХЛ. Материјал : полиестер. Модел : цврст. Ракав : без ракави. Содржина На Пакетот. 1pc x женски цевка врвот. Пријателски Совети. 1.Ве молиме љубезно дозволете 2-3% разлика според рачното мерење. 2.Ве молиме имајте предвид дека мала разлика во бојата треба да биде прифатлива поради светлината и екранот. Фала. Ветување. Ако производот има какви било проблеми со квалитетот, слободно контактирајте не, ние ќе ви помогнеме да го решите проблемот што е можно побрзо. Мек Материјал : врвот на оваа женска цевка е изработен од врвен полиестерски материјал, пријателски за кожата, мек и удобен за носење. Карактеристики : женскиот елек е без прерамки, без грб, едноставна цврста боја, неправилниот дизајн на полите и процепите ве прави шармантни и привлечни одеднаш. Достапна Големина : има 4 големини за избор : С, М, Л, ХЛ, погодни за повеќето жени носат. Тенок фит, совршен за да го покажете вашето тело со самодоверба. Лесно За Совпаѓање : неправилниот елек може да оди со се, како на пример, да се комбинира со фармерки/шорцеви/здолништа/секојдневни панталони во лето. Шармантна цевка врвот за жени. Прилика : оваа цевка врвот за жени е погодна за многу прилики, како што се клуб, датира, партија, плажа, одмор, бар, рејв, социјални собири, и така натаму.

Повеќе детали

Избор на купувачи