од секачи и мачки за кратки ракави за машка комори за голф Поло
Неодамнешно

од секачи и мачки за кратки ракави за машка комори за голф Поло

DEN 1.00

Достапно на барање

Направете изјава со смели бои во половите комори за склопување. Влага плетена со блокирање на бои на предниот и задниот дел, коморите нудат странични отвори и отворени ракави за да ве одржат ладни. Влажност на влага 100% полиестер меѓусебно блокиран само ткаенина јака три копчиња за странични отвори, отворени ракави увезени прилагодени вклопувања - ве молиме, повикајте се на големината и вклопувањето на машината за графикони

Повеќе детали

Избор на купувачи