Машки костуми панталони редовно се вклопуваат цврсти рамни предни волна костум одделни панталони за фустан, панталони за мажи
Неодамнешно

Машки костуми панталони редовно се вклопуваат цврсти рамни предни волна костум одделни панталони за фустан, панталони за мажи

DEN 2.67

Достапно на барање

Опис на производот Создадете класично паметен изглед со овие панталони од волна костум, направени од цврста боја. Класично вклопување за рационализиран, поостар изглед, со рамен фронт. Ткаенината е 100% волна, давајќи им на панталоните луксузно, дишечко чувство. Овие пантолони фустани се неоткриени за да можете да ги прилагодите на потребната должина за прилагодено вклопување. Детали за производот - цврста ткаенина од волна - класична вклопување, седи под половината, права нога - рамен предна - стил : плетенка - шема : цврста - состојба на полите : непречен - да, број на џебови - затворање на едно копче со поштенски мува; Јамки за појас - џебови на коси за рака; Задното копче за заварување на џебовите и компостизијата - 100% волна - Поставата за панталони - 100% полиестер - суво чисто вклопување и големина - Класично вклопување има поцелосна нога на панталони 100% волна. Класично вклопување, рамен преден, страничен џеб со џеб со јамки на ременот. Поштенски мува со затворање на копчињата. Класичните панталони седат на половината, опуштени низ колковите и бутовите со директно отворање на ногата. Забелешка : Ве молиме, погледнете ја сликата за предлог со големина внимателно (не табелата со големина на Амазон). Сите големини се мерат со рамно, земете ја следната големина доколку сакате да постигнете поудобно вклопување.

Повеќе детали

Избор на купувачи