Комбо за подароци за рибарски рибар
Неодамнешно

Комбо за подароци за рибарски рибар

DEN 2.00

Достапно на барање

3 -те парчиња комплет за рибарски рибарски рибар беа дизајнирани да го направат вашето следно излегување ветре. Ново дизајнираната станица за патентирани спонзори вклучува адаптер за затегнување и вшмукување чаши за да се направи измет што е можно поедноставно. Ножот за филе со филе од 5 "Вклучува дупка за прсти и гумена рачка за подобар зафат. Мулти-алатката 13-во-1 ја става секоја алатка што ви е потребна право на вашите прсти. 5,31 "(W) x 5.12" (H) . одговара на 4 лажици до дијаметар од 1-инчен широк x 4,17-инчен со стандардна дупка за навој со дијаметар од 0,394 инчи (10мм). Вклучено . 5 "нож за филе со филе : 5" сечило од не'рѓосувачки челик, 7 "гумена рачка . шрафцигер на филипс, нож, отстранувач на датотека/кука, средство за чистење на карабинерот/свирче, искривен шрафцигер, засилен нож, жица лента, стандардни клешти, поделени Глава на прстенот, долги клешти за нос, секач за жица.

Повеќе детали

Избор на купувачи