Време на одмор, сет за рачни пешкири за празници, зелена, 15 25
Неодамнешно

Време на одмор, сет за рачни пешкири за празници, зелена, 15 25

DEN 0.67

Достапно на барање

Осигурете се дека вашите раце се убави и суви по миењето и додадете празничен декоративен допир на која било бања со новото време за празници со 2 пакувања со крпи за рака! Направени од 100% памучна ткаенина, овие крпи имаат карактеристики за дишење што ги прават совршени за вашите раце. Тие мерат 15 "x 25 ", и се направени од 100% памук што се чувствува меко на допир. Овој празник сет ќе донесе прекрасно чувство за одмор во вашата соба за миење. Овие рачни крпи се лесна грижа, лесно чистење со машинско миење ладно и сушење на сушење на ниско ниво! Украсете го вашиот дом со радосен и празничен изглед денес! Време на одмор бренд 100% памучни рачни крпи за празници за печатење на празници има вез и детали за печатење лесна грижа, димензии за перење машина : 15 ”x25”, 2 пакет.

Повеќе детали

Избор на купувачи