Стубер Зачукуваше Ѕид Кука, Тежина Капацитет: лб., Број На Куки: 5
Неодамнешно

Стубер Зачукуваше Ѕид Кука, Тежина Капацитет: лб., Број На Куки: 5

DEN 1.00

Достапно на барање

НА ПРВ ПОГЛЕД . 1. Тежина Капацитет : 35 фунти. 2. Број На Куки : 5. . Организирајте со стил со еден лесен чекор. Од Домот На Чарлтон, оваа декоративна Кука Со Чекан Од Стубер е дизајнирана да држи широк спектар на предмети-палта, капи, чанти, чадори, крпи или наметки. Совршено прилагоден за секоја просторија од фоаје и ходници до спални соби и бањи, дури и плакари или каде било потребно дополнително складирање. . ВКУПНА ДИМЕНЗИЈА . 1. Генерално : 6.67 "H x 1.99" W x 3.09 " D. . ДЕТАЛИ ЗА ПРОИЗВОДОТ . 1. Рамка Материјал : Метал. 2. Број На Куки : 5. 3. Вкупен Капацитет На Тежина : 35 фунти. 4. Капацитет на тежина По Кука : 7 фунти. 5. Кука Материјал : Метал. . . . . Можеби ќе ви се допаднат и следниве производи. 1. Лани, Број На Фиоки : 2, : 39.68 фунти. 2. Лизгање на софата, Длабочина На Седиштето-Напред Кон Назад : 23", Заштитник За Мебел : Да. 3. Дефранко Биро Од Цврсто Дрво, Врвни Видови Дрво : Манго, Основен Материјал : Метал; Цврсто Дрво. 4. Килроот Тв Штанд За Телевизори до 50" Со Вклучен Електричен Камин, Капацитет На Тежина (фунти) : 100 фунти., Нозе : 1 " Х . 5. Валерија 55.1 " Без Раце Љубовно Седиште, Седишта 2 : , Дизајн : Стандарден Капацитет На Тежина : 35 фунти., Број На Куки : 5. Рамка Материјал : Метал, Кука Материјал : Метал. Севкупно : 6,67 "H x 1,99" W x 3,09 " D, Вкупен Капацитет На Тежина : 35 фунти. Број На Куки : 5, Капацитет На Тежина По Кука : 7 фунти.

Повеќе детали

Избор на купувачи