Подобри Трендови Сончање Полипропилен 42 66 Плетенка Килим, Внатрешна употреба, За Возрасни-Портокал
Неодамнешно

Подобри Трендови Сончање Полипропилен 42 66 Плетенка Килим, Внатрешна употреба, За Возрасни-Портокал

DEN 1789.76

Достапно на барање

Колекцијата За Сончање На плетени килими со Подобри Трендови комбинира форма и функција. Произведени со модерна машинерија користејќи 100% полипропиленски материјал. Тој е издржлив и се чувствува удобно под нозете. Живата и модерна шема на бои убаво се вклопува со секој современ декор. Целокупната плетенка шема и употреба на одличен квалитет полипропиленски материјал. Додава сила и издржливост за голем сообраќај внатрешни и надворешни простори. Колекцијата За Сончање На плетени килими е реверзибилна. Изработен е од 100% Полипропилен. 100% Полипропилен внатрешен и надворешен тепих. Тепихот За Собирање Прскање Со Сонце Со Квалитет на наследство е достапен Во Дизајн На Ленти Колекцијата За Прскање Со Сонце е плетена со модерни техники и машини додека е направена да трае и да издржи најпрометните области. Отпорен е на дамки, двостран реверзибилен и е достапен во низа бои, големини и форми за да одговара на сите области. Место Чиста за подолг животен век. Големина : 42" х 66 " Овална. Портокалова Боја.

Повеќе детали

Избор на купувачи