Тркало На Животот Килим Во Мулти-Круг стапки. во
Неодамнешно

Тркало На Животот Килим Во Мулти-Круг стапки. во

DEN 2.33

Достапно на барање

Карактеристики лековитото тркало ја претставува меѓусебната поврзаност на физичката, емоционалната, менталната и духовната реалност овој тепих во чест и создавање дискусии за важните учења на првите нации, м тис и инуитите спецификации на луѓето боја : Повеќебојна Форма : Тркалезна Конструкција : Машински Тафтуван Исечен Пилематеријал : 100% Wear On Nylon Size : 77" - SKU : zx9jcp5371 е лидер во дизајнот и производството на специјализирани широк простор, модуларен тепих, килими и душеци за креативни и привлечни ентериери. Горди сме што обезбедуваме покривки од првиот кат во индустријата за станбени, образовни, угостителски, здравствени и комерцијални пазари. Радоста беше пионер во тафтувањето со фини мерачи и го претстави првиот рекреативен тепих, Игри Што Луѓето Ги Играат, во индустријата во 1973 година. Оттогаш, ја продолживме нашата посветеност да ги задоволиме уникатните потреби на нашите клиенти преку обезбедување само производи со највисок квалитет преку најсовремена технологија и дизајн. Нашите возбудливи обрасци додаваат енергија во секоја просторија. Изберете од стотици стилови во нашите архиви за дизајн, или можеме да го направиме вашиот уникатен концепт реалност со нашите сопствени можности, вклучувајќи најсовремена уметност, висока дефиниција, боење со инјектирање. Карактеристики тркалото за лекови ја претставува меѓусебната поврзаност на физичката, емоционалната, менталната и духовната реалност. Овој тепих во чест и создавање дискусии за важните учења на првите нации, м тис и инуитските народи. Спецификации Боја : Мулти Боја. Облик : Круг. Изградба : Машина Тафтувано-Намалување На Купот. Материјал : 100% Најлон За Дамки. Големина : 7 '7". - ШКУ : ZX9 JCP5371.

Повеќе детали

Избор на купувачи