Шарлот Фау Постелнина Полу Чиста Светлина Филтрирање Транспарентен Назад Јазиче Прачка Џеб Лесен Прозорец Завеси Драперија Панели Спална Соба, Трпезарија И Дневн
Неодамнешно

Шарлот Фау Постелнина Полу Чиста Светлина Филтрирање Транспарентен Назад Јазиче Прачка Џеб Лесен Прозорец Завеси Драперија Панели

DEN 255.84

Достапно на барање

ДВОЕН ЏЕБ СО ВИСЕЧКА ПРАЧКА или ЗАДЕН ТАБ : ако сакате да станете стилски кога ќе имате гости, тогаш овие се совршени за вас. Додадените јазичиња во задниот дел на завесите на прозорецот ви овозможуваат да ги обесувате завесите во дизајнерски изглед, отколку обичните џебни завеси. Плус, тие се многу лесни за инсталирање од џебот на столбот. Овие прифатливи завеси ќе изгледаат како да сте потрошиле врвни пари за облекување на вашите прозорци. ЗА РАЗЛИКА ОД ТЕСНИТЕ ЕВТИНИ ЗАВЕСИ-ОВИЕ СЕ СОВРШЕНО ВКЛОПУВААТ ШИРОКИ ЗАВЕСИ - не го мразите кога вашите завеси не ги покриваат целосно вашите прозорци? Овие завеси не се тесни, како и другите, со димензии 37 инчи. Овие завеси се со димензии 54 инчи за да прикријат стандарден единствен прозорец. БЕЗ БРЧКИ И ЛЕСНА НЕГА : вашите завеси лесно се пеглаат и испаруваат од пакувањето. Наборите ќе паднат веднаш и подготвени за закачување. За најдобар изглед на драперија, се предлага машинско миење на вашиот пар панели. СТРУЧНА ИЗРАБОТКА-100% ГАРАНТИРАНО ВРАЌАЊЕ НА ПАРИТЕ : ако не сте задоволни со вашите завеси, ве молиме контактирајте не и ние ќе ја поправиме ситуацијата во рок од 24 часа за да се осигураме дека сте задоволни со нашите завеси за прозорци. Пакетот содржи две (2) полупроѕирни завеси за прозорци од вештачки постелнина. Пакетот содржи две (2) полупроѕирни завеси за прозорци од вештачки постелнина. Секој панел има димензии 52 W x 84 L. Машинско Перење Ладно, Сушење Суво Ниско. Вкупно покривање На Прозорецот од 104 W x 84 L.

Повеќе детали

Избор на купувачи