Уметнички ткајачи Аораки црна 5'3 Тркалезна традиционална килим за гранично подрачје
Неодамнешно

Уметнички ткајачи Аораки црна 5'3 Тркалезна традиционална килим за гранично подрачје

DEN 1.67

Достапно на барање

Колекцијата „Уметноста на јазолот Аораки“ ги прикажува традиционалните дизајни кои се безвременски стилови на елеганција, удобност и софистицираност. Прецизно ткаената конструкција на овие парчиња чамци издржливост и ќе обезбеди природен шарм во вашиот простор за украси. Направено со олефин во Египет и нема куп. Само место на професионално чисто. Препорачана е подлога за килими. 1 година Ограничена гаранција на производителот. 100% олефин. Машина ткаена во Египет. Без куп. Висина на купот : 0,1 ". Внатрешен/отворен безбеден Елегантен изглед на вашиот простор. Совршен за секое поставување на отворено : покрај базенот, покриен двор, задниот двор или палубата . Оваа колекција на килими на отворено се создава со елементи на отворено. Ако се извалка, едноставно исплакнете со градинарско црево! Функционален куп без куп нема да ги попречува вратите и може да биде совршено поставен под сет на внатрешен двор. Една година ограничена гаранција на производителот. Препорачана е подлога за килим.

Повеќе детали

Избор на купувачи