Украсен сет на куќа, Делфт
Неодамнешно

Украсен сет на куќа, Делфт

DEN 701.92

Достапно на барање

Delft - Необични сини и бели цвеќиња подобрени со сина акцент плетенка на трим на нивоата, размачкана и прицврстена валенција - разгалени рабови подобрени со зелено зашивање на мероу со цврсти бели вратоврска. Сет од 5 парчиња, џебови на прачки, лесна грижа, 100% полиестер, модерна, економски цена. Облечен сет на колиби, Delft : џебот на шипката и за мерките за метежот и нивото на пар 1-1/2 "за лесна шипка за шипки што го прави ветер да се обеси на која било декоративна или традиционална шипка за прозорци (не е вклучена). Машината што може да се пее и се суши за лесна нега. Економски модерен. Секој пакет содржи 1 пар и 1 топер. Димензии на располагање - Топер 58 "x 36" и Ниво пар 58 "x 24" или Topper 58 "x 36" и ниво пар 58 "x 36 ".

Повеќе детали

Избор на купувачи