Desa Printed Designer Organic Cotton Drapery 50 x96
Неодамнешно

Desa Printed Designer Organic Cotton Drapery 50 x96

DEN 3.33

Достапно на барање

Одликувајќи се со нашиот ексклузивен, дизајн инспириран од уметникот, овие волшебни печатени завеси создаваат фокусна точка со смело привлечно принт. Оваа 100% органска памучна завеса има 2 во 1 конструкција со пол -пакет и скриено јазиче додавајќи убаво прилагоден изглед на кој било простор. 100% органски памук овластен GOTS : Највисока сертификација во органско земјоделство и производство на памук значи дека овие завеси се прават без хемикалии или токсични бои кои се наоѓаат во конвенционален памук. Ткаенина оваа чиста и ткаена со употреба на одржлив памук што го прави здрав за планетата . Соодветна блокада : Органската ткаенина од Панама е природно густа и резултира во соодветна блокада на светлина . 2 во 1 Конструкција : Нашата драперија 2-во-1 градежни понуди понуди Три опции за виси : Пол џеб, висечки јамки, прстен на прстенот . Дополнителни детали : Нашите драпери се конструирани со слепи зашиени кокошки за совршен пад . Индивидуални панели : Продадени како индивидуални панели.

Повеќе детали

Избор на купувачи