Јаман Мироза двојно крајот на траење на водоотпорен водоотпорен усни лагер за молив во боја играчки играчки за чистење додатоци за чистење на домаќинства црвена
Неодамнешно

Јаман Мироза двојно крајот на траење на водоотпорен водоотпорен усни лагер за молив во боја играчки играчки за чистење додатоци

DEN 95.84

Достапно на барање

Miss Miss Rose Double-End Tranied Lipliner водоотпорен усни лагер молив со молив 8 Боја Карактеристики : Име на бренд : Мис Роуз лесен за носење, долготрајно, натуралиета : лагер за усни WT : 16 G Метод на употреба : Нацртајте соодветни липили по должината на усните : Материјалот е мек е мек , дури и, мазно цртајте ја бојата на линиите за усни, живописно применливи типови на кожа : За сите типови на кожата Придолништа за производи : Нелеплива, долготрајна боја и сјајна содржина на пакетот : 1 x лагер за усни (двојно) 100% сосема нов и висок квалитет (Додатоци). Getе добиете : 1x лагер за усни. Тоа е стилски избор за секоја пригода, како што се дневни патувања, одмори, забави, итн. Тоа е најдобриот подарок за вас и вашиот партнер и пријатели>. Белешка : Бидејќи различните компјутери различно ги прикажуваат боите, бојата на вистинската ставка може да варира малку од горенаведените слики.

Повеќе детали

Избор на купувачи