Elegantoss LED торнадо светлосна боја Промена на вртливата вода лава ламба
Неодамнешно

Elegantoss LED торнадо светлосна боја Промена на вртливата вода лава ламба

DEN 799.84

Достапно на барање

Волшебна ламба за сјај на торнадо. Навистина е зачудувачки да ја гледате светлината внатре во загревањето и да почнете да се движите нагоре и надолу во стаклената тегла што се врти на начинот на кој го прави торнадо кога ќе се погоди. Оваа прекрасна светилка за сјај дава студ и ретро вибрација во која било просторија. Twister Water Tornado LED LED ламба за менувач на вител. 360 степени на ротирачко дејство. Вклучете ја ламбата, ротирачкиот мотор на дното брзо ја ротира водата, создадете живописен ефект на торнадо. Прекрасни 7 LED диоди за фази на боја (црвена, зелена, сина, цијан, жолта, виолетова, бела). Одлично за ноќни светла, соби за домови, биро и многу повеќе. Elegantoss LED торнадо светло 7 во вода лава лава за вода што се менува во боја. Twister Water Tornado LED LED во боја на вител. 360 степени на ротирачко дејство . Вклучете ја ламбата, ротирачкиот мотор на дното брзо ја ротира водата, создадете живописен ефект на торнадо. Прекрасни 7 LED диоди за фаза на бои (црвена, зелена, сина, цијан, жолта, виолетова, бела) . светло на маса што менува во боја со дисплеј сличен на торнадо. LED светлата се менуваат во бојата полека, создавајќи смирувачка, смирувачка шема . Вклучен/исклучен прекинувач на дното на ламбата. Црна пластична основа и капа. Напојуван со адаптер DC5 V 1 A (вклучен) или од 3*AA батерија (не е вклучена). Големина D3.35*H12.78 Inch. Материјал ABS/течност . Додадете боја и живост во вашиот дом и забава. Совршен за детските спални соби. Ivividениот ефект на торнадо може да ја подобри празничната атмосфера за вашите пријатели и семејство . Оваа прекрасна светилка за сјај му дава студ и ретро вибрација на секоја просторија. Одлично за ноќни светла, соби за домови, биро и многу повеќе.

Повеќе детали

Избор на купувачи

17 Clearview Lava Lamp
Неодамнешно
17 Clearview Lava Lamp
Достапно на барање
DEN 1.67
Пофалбата: