Замав двојно решетката за гам бело
Неодамнешно

Замав двојно решетката за гам бело

DEN 1119.84

Достапно на барање

Оваа уникатна дизајнирана решетка за облека вклучува две хоризонтални шипки за да го зголеми вашиот простор за виси. Баровите за закачување се прилагодливи за да се сместат и долги и кратки облеки. Оваа цврста решетка за облека е направена од хромирана, челична рамка и вклучува мазни тркалачки тркала. Функцијата Swing-Out ви овозможува да го удвоите вашиот простор за виси и да користите различни простори во вашиот дом или бизнис. Real Home Double Swing Rack Rack ви овозможува да ги чувате и организирате облеката и додатоците. Ова е совршено за станови, спални соби, соба за студентски дом, гаража, кујна, канцеларија, бања, перална, подрум, таванот или каде и да ви треба дополнителен простор за складирање. Бела епоксидна и хромирана завршница. Повеќе прилагодливи шипки за виси. Прилагодлива висина. Тркалачки тркачи. Челична конструкција отпорна на 'рѓа. Хром завршница. Лесен за склопување.

Повеќе детали

Избор на купувачи