Aqwzh природни лажни трепки парови
Неодамнешно

Aqwzh природни лажни трепки парови

DEN 121.92

Достапно на барање

Пакет : 10 пара. Лесна апликација со 3 чекори : . 1. Проверете го вклопувањето : Порамнете го опсегот со природна линија за камшик за да ја проверите соодветната. Исечете го вишокот доколку е потребно . 2. Нанесете лепило : Нанесете тенка линија на лепило по лентата. Почекајте 30 секунди за да поставите. 3. Нанесете трепки : Безбеден лента за камшик со притискање на линијата за камшик. За да се отстрани, нежно излупете ја лентата за камшик почнувајќи од надворешниот агол. Отстранете го користеното лепило од опсегот и поставете ги трепките назад на послужавник за повторна употреба. Меки и лесни лажни трепки од мијалник. Флексибилните ленти со трепки со црни памучни трепки ги прават трепките многу заоблени и совршено одговараат на очите. Дајте ви го природен изглед што го сакате и цел ден . Најдобар начин да се постигне ултра-глам, драматичниот изглед е со лажни трепки. Овие трепкачи нудат одличен квалитет и стил и по исклучително прифатлива цена! Тие ќе ви дишат живот на вашите очи и ќе го надополнат секаков стил на шминка што го носите. Добра вредност за вашите пари што трае долго време. За повторна употреба, нежно излупете го лепилото на опсегот и избегнувајте да користите маскара . Сите наши производи се 100% без суровост, не се тестирани на животни. Секоја влакно со камшик е направено со рака за да се постигне највисок квалитет и е ослободена од штетни состојки за да можете да ги користите без да се грижите за животните да бидат повредени за вашите фалсификати!. Природниот мек изглед што треба да го користите за вашите секојдневни работи! Овие фалсификати имаат деликатни криви и повеќе слоеви кои додаваат должина и волумен на вашите природни трепки! Овој дизајн создава волумен на камшик за бујна ефект на отворање на очите. Добијте инстант интензитет со убав, природен изглед на мудров ефект со овој иконски стил!. Нашите магнетни трепки со ајлајнер доаѓаат во убаво дизајниран пакет. И ние нудиме висококвалитетни производи и задоволителна услуга по продажбата.

Повеќе детали

Избор на купувачи