Фустани за жени , летни фустани за жени , женски фустани , жени летни фустани , макси фустан за жени , sundresses за жени , плус големина летни фустани сина + нас : 12-14
Неодамнешно

Фустани за жени , летни фустани за жени , женски фустани , жени летни фустани , макси фустан за жени , sundresses за жени ,

DEN 463.84

Достапно на барање

Преференцијалната цена и квалитетот на горното ниво се наш главен приоритет. Клиент за улога : За да избегнете избор на погрешна големина, внимателно прочитајте ја етикетата со големина. Забелешка : Нашата големина е азиска големина, азиската големина е помала од европската големина и големината на САД во САД .1 инчи = 2,54 см, 1 см = 0,394 инчи. Големина на Кина : Големината на Кина е помала од големината на Велика Британија/САД. Ако вашата стандардна големина на САД е L, се препорачува да изберете 2xl во нашата продавница; Ако вашата стандардна големина на САД е XL, се препорачува да изберете 3 XL; како што се : САД (а) = Кина (L); САД (М) = Кина (XL); Соединетите држави (L) = Кина (2x L); САД (XL) = Кина (3xl); САД (2xl) = Кина (4xl); Соединетите држави (3x L) = Кина (5x L). 【Графикон за големина】 Големина : S САД : 4 Велика Британија : 8 ЕУ : 34 биста : 89cm/35.0 "рамо : 36cm/14.1 " ракав : 44cm/17.3 "половината : 69cm/27.1 " Должина : 102cm/40.1 ". Големина : М САД : 6 Велика Британија : 10 ЕУ : 36 биста : 94см/37.0 " рамо : 37см/14,5 "ракав : 45см/17,7 " половината : 74см/29.0 "Должина : 104см/40.9". Големина : L САД : 8 Велика Британија : 12 ЕУ : 38 биста : 95см/37,40 '' рамо : 38.5cm/15.1 "ракав : 46cm/18.1 " половината : 81cm/31.8 "Должина : 106cm/41.7 ". Големина : xl САД : 10 Велика Британија : 14 ЕУ : 40 биста : 108cm/42,5 "рамо : 40см/15,7 " ракав : 47cm/18.5 "половината : 88cm/34.6 " Должина : 108cm/42.5 ". Големина : Xxl САД : 12 Велика Британија : 16 ЕУ : 42 биста : 115cm/45.2 "рамо : 41.5cm/16.3 " ракав : 48cm/18.8 "половината : 95cm/37.4 " Должина : 110cm/43.3 ". Големина : xxxl САД : 14 Велика Британија : 18 ЕУ : 44 биста : 120см/47,2 "рамо : 43cm/16.9 " ракав : 49cm/19.2 "половината : 102cm/40.1 " Должина : 112cm/44.0 "Womenените елегантни a -Поставете ги карактеристиките на фустанот за печатење на гроздобер за печатење : 1. Изработено е од висококвалитетни материјали, издржлив дополнет за вашето секојдневно облекување 2. Секако, кул за носење, нов изглед, нов вие 3. Тешкиот дизајн може да ве направи поубави и виталност, 4 . Овој лесен, фустанот е совршен за оние безгрижни денови! Информации за производот : Сезона : Fallgender : Women Iimes : Partymaterial : Polyester Pattern Тип : Solid Style : Sexy Sleeve Должина : Short Sihouette : Pencilfit : Fit ture to sizethickness : Standardhow How How How How How How. или линија суво што добивате : 1 компјутерски фустан на жени. Пакетот вклучува : 1 парчиња здолниште. Замав фустан за жени халтер фустан женски макси фустан плус големина зимска фустан фустан фустан фустан венчален фустан, фустан, фустан, алински фустан, фустан за женски фустани кошули кошули кошули од фустани фустани boho wedding dress overall dress girls winter dress short dress for women plus size wedding dress dress maternity photography princess dress vintage dress shift dress house dress cotton dress dress for girls strapless dress pink dress off the shoulder dress long sleeve dress white lace dress linen dress Christmas dress Девојки се облекуваат проток фустан фустан, фустан, плус големина црн фустан фустан со џебови тексас фустан фустан фустан свадба.

Повеќе детали

Избор на купувачи