Женски Фустани Халтер Должина На Коленото Секојдневен Фустан За Сонце Полка Точка Летен Фустан Без Ракави На Каки
Неодамнешно

Женски Фустани Халтер Должина На Коленото Секојдневен Фустан За Сонце Полка Точка Летен Фустан Без Ракави На Каки

DEN 2.00

Достапно на барање

Оваа ткаенина За Мини Краток Фустан без Ракави е супер мека, еластична и лесна за мека, пријатна fall, зима и пролет. Со Халтер трендовски моден дизајн, совршен за секојдневниот живот, шопинг, плажа, одмор, канцеларија, ве прават шармантни и кул. Информации за производот : . - Материјал : Полиестер. Должина На Ракавот Во Стилот : Должина На Облека Без Ракави : Мини Стил На Вратот Со Кратка Облека : Стил На Оглавник-Фустан : Фустан За Сонце-Шема : Полка Точка-Сезона : Лето. - Пол : Женски. - Повод : Секојдневен, Секојдневен. - Измијте : Рачно миење во ладна вода, закачете или исушете. -Ќе добиете : 1 Фустан Големина : С САД : 4 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 34 Половината : 72см/28,35" Должина : 74см/29,13" Колк : 122см/48,03" Големина : М САД : 6 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 10 ЕУ : 36 Половината : 76см/29,92" Должина : 75см/29,53" Колк : 126см/49,61" Големина : Л : 8 велика британија : 12 Еу : 38 ПОЛОВИНАТА : 80СМ/31.50" должина : 76см/29.92" колк : 130см/51.18" големина : xl сад : 10 велика британија : 14 Еу : 40 ПОЛОВИНАТА : 84СМ/33.07" должина : 77см/30.31" колк : 134см/52.76" големина : xxl сад : 12 Велика Британија : 16 еу : 42 половината : 88см/34.65" ДОЛЖИНА : 78см/30.71" колк : 138см/54.33" фустани за жени 2023. Материјали : Изработени Од Полиестер.Обезбедува управување со топлина и влага преку вентилација. Најдобро од с, ве одржува ладни и удобни дури и во најжешките временски услови. Совршено За Усогласување Со Високи Потпетици, Сандали, Мини Чанти Како Што Сакате. Мекиот и лесен материјал го прави овој убав секојдневен лабав женски фустан, исто така, удобност за лежење и одмор. Карактеристика : Женски Летен Секси Комбинезон За Суспендирање Отворени Шорцеви За Грб Здолниште Широки Панталони за Нозе.

Повеќе детали

Избор на купувачи