38 38 39 Кафеав Полиран Лежалка За Ткаенина Од Микрофибер
Неодамнешно

38 38 39 Кафеав Полиран Лежалка За Ткаенина Од Микрофибер

DEN 9439.84

Достапно на барање

Нашиот лежалка доаѓа во шармантна кафеава завршница направена за да обезбеди излишна удобност и релаксација. Конструкцијата на столот содржи микрофибер што го прави издржлив и отпорен на вода помагајќи и на ткаенината да ја одржува својата боја подолго. Ова парче дефинитивно ќе биде совршен додаток на вашата дневна соба или канцеларија. Ви нуди одличен начин за опуштање и опуштање од настаните во денот. Нашите современи стилизирани карактеристики механизам за лежење на движењето на грбот, затегнат грб и перница, гроздобер финиш, надворешна рачка за бравата и врв на перницата на раката. Дозволата помеѓу лежиштето и ѕидот се препорачува да биде 2,3 инчи. 38" Х 38" Х 39 " Кафеав Полиран Лежалка За Ткаенина Од Микрофибер.

Повеќе детали

Избор на купувачи