Печатени Капаци За Софа Со Лизгање Спанде Истегнување На Каучот Заштитник За Мебел
Неодамнешно

Печатени Капаци За Софа Со Лизгање Спанде Истегнување На Каучот Заштитник За Мебел

DEN 719.84

Достапно на барање

Опис : 100% Сосема Нов И Висококвалитетен Материјал : Боја На Полиестерски Влакна : како што покажува сликата : Дом,Свадба,Забава,Банкет,Место,Настани итн.Големина(прибл.) : Применлива големина на софата : 1 Седиште : 90-140 см / 35,43-55,12 инчи,2 Седишта : 145-185 см /57,09-72,83 инчи,3 Седишта : 190-230 см / 74,80-90,55 инчи,4 Седишта : 235-300 см / 92,52-118,11 инчи(ве молиме дозволете мала грешка поради рачно мерење) карактеристики : 1. Со материјал за истегнување, одлично вклопување и истегнување, одговара за повеќето типови софа, како ткаенина троседот или кожен тросед со празнина.2. Избрана ткаенина, лесна за чистење и без избледување, мека и удобна, висока еластична, дише, издржлива.3. Ткаенина со отпорност на абење, не е лесно да предизвика деформација, без пилинг. 4. Заштитете ја софата од дамки, домашна коса и бидете оштетени. 5. Мулти боја, достапна Во 4 Големини.Пакет Вклучени : 1 x софа покритие (други производи на сликата не се вклучени.Известување : 1.Ве молиме дозволете отстапување на мерењето од 1-2 см поради рачно мерење.2.Поради различниот монитор и светлосниот ефект, вистинската боја на предметот може да биде мала различна од бојата прикажана на сликите. Ве Молиме Разберете, Благодарам! Против Лизгање. Лесно Вклопување. Рашири Се Вклопуваат. 1/2/3/4 Седиште.

Повеќе детали

Избор на купувачи