Природни Врвки За Пилинг За Сапуница За Туширање За Капење Сисал Лице Луфа
Неодамнешно

Природни Врвки За Пилинг За Сапуница За Туширање За Капење Сисал Лице Луфа

DEN 175.84

Достапно на барање

Карактеристики : *Изработени од растителни природни влакна кои се биоразградливи и еколошки.*Може да се користи за капење,туширање,бричење и чистење во домаќинството.* Ставете го сапунот во вреќата, повлечете ја жицата за влечење и пена нагоре.* Користете како нежна ексфолијација и тоа создава богата пена .*Со закачување сапун од шипката по употреба, сапунот може брзо да се исуши. што ќе го направи сапунот да трае подолго спецификации : Големина : 14см*9см прибл.Боја : Бежематеријал : содржина на памучно ленено пакување : 10 х Сапун Багноте : 1. Вистинската боја на предметот може да биде малку поинаква од сликите прикажани на веб-страницата предизвикани од многу фактори како што се осветленоста на вашиот монитор и осветленоста на светлината.2. Ве молиме дозволете мало рачно отстапување на мерењето за податоците. Изработен од висококвалитетен материјал, издржлив и практичен за употреба. Сосема нов и квалитетен. Добра функција и сигурна за употреба. Ние ЌЕ го испратиме ПОБРЗО, кога ќе ја поставите нарачката. Ние обезбедуваме совршена услуга за клиенти, можете да купите со доверба. Доколку имате какви било прашања во врска со нашите производи, можете слободно да не контактирате.

Повеќе детали

Избор на купувачи