Породилно да биде божествено женско шарен породилен фустан
Неодамнешно

Породилно да биде божествено женско шарен породилен фустан

DEN 1.33

Достапно на барање

Не мора да го жртвувате стилот за удобност со овој разноврсен шарен породилен фустан ажуриран со странична еластична странична тресење за ласкаво вклопување. Приближно. Мерења на моделот : Висина : 5’10 “, половината : 26”, биста : 33 ”, колкови : 36”. Моделот носи големина S. приближно. Должина 35-1/2 "" од центарот на задниот врат. Стил на пуловер со V-врат. Исечени долги ракави. Страна еластична тресење. 95% рајон/5% спандекс. Машина за перење. Направено во САД на увезени материјали.

Повеќе детали

Избор на купувачи

МИНИ ОБВРСК
Неодамнешно
МИНИ ОБВРСК
Достапно на барање
DEN 408.16
Пофалбата: