Маички на екипажот на Bigорџ Биг, 4-пакет
Неодамнешно

Маички на екипажот на Bigорџ Биг, 4-пакет

DEN 3.00

Достапно на барање

Додадете одлична удобност во вашата секојдневна гардероба со овие ултра меки маици на екипажот од Georgeорџ! Направено од мек рингпун памук и карактеристика на влага и удобност на таг, овие ќе бидат вашите должини. Оваа маица со кратки ракави е дизајнирана да се носи под кошула за фустани или е доволно удобна за да се носи самостојно. Добивате модерна вклопување за секоја пригода! Овие се лесни за грижа; Само машина измијте ги на студ по потреба. Направено со цврсти материи : 100% памук на рингспун; Heathers : 90% Ringspun памук, 10% полиестер. Ringspun. Лента низ задниот врат и рамената за поголема стабилност. 1x1 јака на ребра. Двојно дно дно цвест. Тубуларна. Влага за губење. Антимикробно. 1? подолга должина. Удобност без ознаки. Пакет од 4. цврсти материи : 100% памук на рингспун; Heathers : 90% Ringspun памук, 10% полиестер.

Повеќе детали

Избор на купувачи