Нема граници преголема маица за мажи
Неодамнешно

Нема граници преголема маица за мажи

DEN 2.67

Достапно на барање

Вашите секојдневни основи добиваат ажурирање со оваа маица од без граници со ткаенина со преголема вклопување во тренд и облека. Со својот мек и опуштен изглед, овие машки маички лесно се спаруваат со фармерките, џогерите и шорцевите за изглед подготвен за викенд или стил на дневна. Исклучиво на. Материјал : 100% памук. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 6’1 ”и носи големина M. Fit : Опуштено. Затворање : стил на пуловер. Ракави : кратки ракави. Ockебови : Ништо. Карактеристики : деколте на екипажот; Супер-мека ткаенина. Преголема маица за мажи од без граници.

Повеќе детали

Избор на купувачи