Графички маички Chiccall Mens Tie Tie Cane Casual Big & Thall Mirts Shorts Schaive Tops на дозвола
Неодамнешно

Графички маички Chiccall Mens Tie Tie Cane Casual Big & Thall Mirts Shorts Schaive Tops на дозвола

DEN 3.00

Достапно на барање

Машка улична модна лежерна вкрстена печатена рунда кратки ракави на вратот : Изработено е од висококвалитетни материјали, издржлив за вашиот секојдневно носење кул да се носи, нов изглед, новата слика на младите е живописна, бојата е светла и силна, без загадување повеќе топлина и Дизајн на удобност, 100% сосема нов, висок квалитет! Опис : Сезона : Четири сезони на сезони : Менокација : Casualmaterial : Polyester Pattern Тип : Print Thickness : Standard Package Вклучи : 1 компјутер маица маица Плејс Споредете ги големините на деталите со вашите пред да купите !!! Бидете малку поинакви во зависност од поставките на компјутерот и мониторот Ве молиме, дозволете 1-3 см да се разликуваат поради рачното мерење, благодарение (целото мерење во CM и ве молиме забележете 1 CM = 0,39inch) САД : 4 Велика Британија : 8 ЕУ : 34 биста : 100 см/39,37 '' должина : 67cm/26.38 '' ракав : 21.5cm/8.46 '' САД : 6 Велика Британија : 10 ЕУ : 36 биста : 105cm/41.34 '' Должина : 68cm/26.77 '' ракав : 22cm/8.66 '' 'САД : 8 Велика Британија : 12 Велика Британија : 12 Велика Британија : 12 Велика Британија : 12 Велика Британија : 12 Велика Британија : 12 Велика Британија : 12 Велика Британија : 12 Велика Британија : 12 Велика Британија : 12 Велика Британија : 12 Велика Британија : 12 Велика Британија : 12 Велика Британија : 12 Велика Британија. EU : 38 Bust : 110cm/43.31'' Length : 69cm/27.17'' Sleeve : 22.5cm/8.86'' US : 10 UK : 14 EU : 40 Bust : 115cm/45.28'' Length : 70cm/27.56'' Sleeve : 23cm/9.06 '' САД : 12 Велика Британија : 16 ЕУ : 42 биста : 120см/47.24 '' должина : 71cm/27.95 '' ракав : 23.5cm/9.25 '' САД : 14 Велика Британија : 18 ЕУ : 44 биста : 125cm/49.21 '' Должина : 72cm/28.35 '' ракав : 24cm/9.45 '' САД : 16 Велика Британија : 20 ЕУ : 44 биста : 130cm/51.18 '' Должина : 73cm/28.74 '' ракав : 24,5cm/9.65 '' САД : 18 нас : 18 нас : 18 нас : 18 нас : 18 нас : 18 нас : 18 нас : 18 нас : 18 нас : 18 нас : 18 нас : 18 нас : 18 нас : 18 нас : 18 нас : 18 нас : 18 нас : 18 нас : 18 нас : 18 нас : 18 нас : 18 нас : 18 нас : 18 нас : 18 нас : 18 нас : 18 нас : 18 нас : 18 нас : 18 нас : 18 нас : 18 нас : 18 нас : 18 нас : 18 нас : 18 нас : 18 нас : 18 нас : 18 нас : 18 нас : 18 нас : 18 нас : 18 нас : 18 нас : 18 нас : 18 нас : 18 нас : 18 нас : 18 нас : 18 нас : 18 нас : 18 нас : 18 нас : 18 нас : 18 САД : 18 нас : 18 нас : 18 нас : 18 Велика Британија : 22 ЕУ : 46 биста : 135см/53,15 '' Должина : 74см/29.13 '' ракав : 25см/9,84 '' Исус крст печатење, гроздобер печатен, екипаж, лесен, лабав, голем и висок, стрип, пулвер . 【Дизајн】 : Дизајнот на оваа модна графичка маица ве прави да изгледате одлично и да ве одржува удобно . 【Поводот】 : Погоден за тренингот , Фитнес, џогирање, трчање, риболов, пешачење или други обични прилики . 【Големина】 : Проверете ја табелата со големина пред нарачката. Слободно контактирајте не и дајте ни го вашиот совет.

Повеќе детали

Избор на купувачи