Машка морнарица УКон Хусис Катализаторска нација маица
Неодамнешно

Машка морнарица УКон Хусис Катализаторска нација маица

DEN 127.20

Достапно на барање

Докажете дека UConn Huskies имаат посебно место во вашето срце со тоа што ќе ја подигнат оваа нација за катализатор! Стилски и удобно, оваа висококвалитетна маица ќе и ’даде на вашата гардероба малку талент што сте го барале. Пресезона или плеј-оф, ќе бидете целосно подготвени да ја покажете вашата посветеност на умирање! Бесплатна испорака по нарачки над 35 американски долари на продавницата за вентилатори од Фанатици. Бренд : Прималена облека. Увезени. Краток ракав. Графики за печатење на екран. Материјал : 100% полиестер. Јака без ознака. Официјално лиценциран. Вратот на екипажот. Машинско миење, суво суво на ниско ниво.

Повеќе детали

Избор на купувачи