Графичка Америка со кратки ракави, графички екипаж памук памук маица
Неодамнешно

Графичка Америка со кратки ракави, графички екипаж памук памук маица

DEN 265.28

Достапно на барање

Покажете ја вашата плашлива страна со оваа вештерка, бидете луди женски графички мета. Одличен дизајн на маица за Ноќта на вештерките или секојдневно носење. Гордо прикажете ја вашата loveубов кон плашливата сезона или дајте му како совршен подарок за мајка, ќерка, сестра, пријател или член на семејството во вашиот живот. Оваа висококвалитетна маица за кратки ракави дами е направена за да ве натера да изгледате и да се чувствувате одлично без разлика каде ќе ја земете! Совршен дизајн на маица за Ноќта на вештерките, сезоната на есен или секојдневно носење . Нашата облека инспирирана од Ноќта на вештерките покажува плашлив стил на трендовски обичен облека . Изберете ги омилените вештерки да бидат луди бои на маицата и ја подобруваат вашата гардероба . Класични дами ти вклопуваат . прислушувани вратот и рамената . странично и заоблено вклопување . Достапно во најразлични бои и големини, вклучително и екстра-големи димензии на облека за жени . Големини мали-3xl (достапноста може да варира) . 100% памук. Печатено во САД.

Повеќе детали

Избор на купувачи